{phocagallery view=category|categoryid=589|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

14 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbyły sie uroczystości upamiętniające 75 rocznicę zbrodni katyńskiej. W obchodach wzięli udział uczniowie klas VI, pani pedagog D. Konkel, wicedyrektor p. A. Karczewski oraz nauczycielka historii p. M. Klinkosz - Anioła. Klasa VIa udała się pod dąb pamięci zbrodni stalinowskich, gdzie wzięła udział w apelu poległych i złożyła symboliczny znicz. Klasa VIb pod opieką wychowawcy klasy uczestniczyła w zajęciach "żywej lekcji  historii". Odśpiewano hymn państwowy, odczytano apel poległych, a następnie w kręgu przyjażni wysłuchano genezy i skutków aresztowań polskich oficerów we wrześniu 1939 roku. Nasi uczniowie wykazali się po raz kolejny wzorową postawą oraz znajomością zagadnień przedstawianych podczas uroczystości.