{phocagallery view=category|categoryid=588|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W sobotę 11 kwietnia 2015 r. odbyły się w Gdańsku zawody w Biathlonie Letnim o Puchar Pomorza. W Grand Prix Gdańska, które są pierwszymi zawodami w tym roku z cyklu Wojewódzkich Mistrzostw Młodzików startowały 3 zawodniczki z naszej szkoły: Klaudia Merchel, Paulina Myszk i Olga Stachowiak. Dziewczyny reprezentowały sekcję narciarską klubu sportowego GKS Cartusia, trenowaną przez pana Janusza Meissnera i startowały w dwóch konkurencjach. W pierwszej, w biegu indywidualnym zajęły: pierwsze, czwarte i piąte miejsce:

  • miejsce I - Klaudia Merchel
  • miejsce IV – Paulina Myszk
  • miejsce V - Olga Stachowiak

W drugim starcie, w biegu sprinterskim zajęły miejsca pierwsze, trzecie i czwarte:

  • miejsce I - Klaudia Merchel
  • miejsce III – Paulina Myszk
  • miejsce IV – Olga Stachowiak