{phocagallery view=category|categoryid=436|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Pomimo wakacji uczniowie naszej szkoły nie próżnują i zdobywają sukcesy w turniejach szachowych. Dwójka uczniów – Paweł Janzen i Nikodem Paszki (IVb) w dniach od 09 do 16 lipca wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Kowalewie Pomorskim. Po tygodniu zmagań Paweł zajął 9 miejsce (na 40 zawodników) zdobywając 5,5 / 9,0 punktów, a Nikodem Paszki w swojej kategorii wiekowej zajął 6 miejsce (na 44 zawodników) zdobywając 6,0 / 9,0 punktów.

W sierpniu (od 05 do 08 sierpnia) Nikodem Paszki (IVb) wziął udział w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych we Wrocławiu. Uczeń naszej szkoły w ciągu 4 dni rozegrał 22 partie szachowe zdobywając na koniec mistrzostw w szachach szybkich 5,5 / 11,0 punktów oraz 5,0 / 11,0 punktów w szachach błyskawicznych.

Gratulujemy sukcesów!