{phocagallery view=category|categoryid=432|limitstart=0|limitcount=12|pluginlink=1}

W czwartek klasy szóste żegnały szkołę, w której uczyli się przez sześć lat, a szkoła żegnała szóstoklasistów. Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście, a wśród nich przedstawiciel Pani Burmistrz - p. Elżbieta Rejter oraz rodzice uczniów klas szóstych. Część artystyczna była pełna patosu, ppżegnań, podziękowań. Symbolicznym kwiatkiem oraz słowem ppdziękowali pedagogom za trud włożony w ich naukę. Na zakończenie dyrektor szkoły nagrodził uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się w ciągu ostatnich trzech lat w nauce, sporcie oraz jako społecznicy.

  • sportowcem szkoły w roku szkolnym 2013/2014 został Jan Duda z 6c,
  • olimpijczykiem szkoły w roku szkolnym 2013/2014 został Łukasz Czaja z 6a,
  • społecznikiem szkoły w roku szkolnym 2013/2014 została Monika Miłejko z 6c,
  • prymusem szkoły w roku szkolnym 2013/2014 został Dawid Wica z 6b.

Nie tylko uczniowie zostali nagrodzeni. Dyrekcja szkoły wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów wzorowych oraz podziękowania za współpracę na rzecz klas i szkoły. Po części artystycznej przyszedł czas na "na pierwszy bal" .