{phocagallery view=category|categoryid=375|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W kwietniu uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian kończący szkołę podstawową. Po długich oczekiwaniach, w końcu poznali swoje wyniki. Radość dla większości była ogromna, ponieważ test napisali wyśmienicie! Jest to ogromna satysfakcja dla uczniów po sześciu latach nauki, jak i również dla nauczycieli, którzy ich uczyli.

Możemy się pochwalić tym, że średni wynik uczniów z naszej szkoły był wyższy od 77,2 % szkół w Polsce oraz wyższy od 78,8% szkół w woj. pomorskim. Średni wynik naszej szkoły lokuje się znacznie powyżej średniej gminy, powiatu, województwa i kraju, co od wielu lat świadczy o wysokim poziomie nauczania w naszej szkole.

Jeszcze raz gratulujemy Wam szóstoklasiści!