{phocagallery view=category|categoryid=266|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

W bieżącym roku szkolnym chłopcy z klas IV brali udział w powiatowej lidze piłki nożnej. Mecze rozgrywano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym". Po meczach grupowych w których zajęliśmy 1 miejsce odbyły się mecze półfinałowe i finałowy. Mecz finałowy trzeba było rozstrzygnąć rzutami karnymi, po których zajęliśmy 1 miejsce. Po rozegraniu wszystkich meczy reprezentacje zajęły następujące miejsca:

 1. miejsce- Szkoła Podstawowa nr 2 z Kartuz
 2. miejsce- Szkoła Podstawowa Sierakowice
 3. miejsce- Szkoła Podstawowa nr 1 Kartuzy
 4. miejsce - Szkoła Podstawowa Sulęczyno
 5. miejsce - Szkoła Podstawowa Chmielno
 6. miejsce - Szkoła Podstawowa Dzierżążno

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

 1. Formela Kacper
 2. Jandziński Łukasz
 3. Zarach Maksymilian
 4. Karcz Igor
 5. Marszk Antoni
 6. Kulas Kacper
 7. Raczyński Paweł

Gratulujemy naszym piłkarzom!

Dnia 26.02.2013 r. o godz. 9.00 w Gimnazjum nr 1 w Kartuzach odbył się turniej powiatowej ligi  piłki nożnej chłopców dla chłopców klas IV i młodszych. W turnieju  tym wzięło udział sześć  drużyn, a mianowicie Szkoła Podstawowa nr 2 z Kartuz , Szkoła Podstawowa nr 1 z Kartuz, Szkoła Podstawowa z Sulęczyna, Szkoła podstawowa z Dzierżążna, Szkoła Podstawowa z Sierakowic i Szkoła Podstawowa z Chmielna.  Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Po meczach grupowych w których zajęliśmy 1 miejsce odbyły się mecze półfinałowe i finałowy. Mecz finałowy trzeba było rozstrzygnąć rzutami karnymi po których zajęliśmy 1 miejsce.

Wyniki meczy :

Chmielno- SP nr.2    0-3

SP nr.2 – SP Sierakowice    1-1

SP Sulęczyno – SP nr 2   0-3 ( mecz półfinałowy)

SP Sierakowice- SP nr 2   4-3 (mecz finałowy)

Po rozegraniu wszystkich meczy reprezentacje zajęły poszczególne miejsc:

1 miejsce- Szkoła Podstawowa nr 2 z Kartuz

2 miejsce- Szkoła Podstawowa Sierakowice

3 miejsce- Szkoła Podstawowa nr 1 Kartuzy

4 miejsce - Szkoła Podstawowa Sulęczyno

5 miejsce - Szkoła Podstawowa Chmielno

6 miejsce - Szkoła Podstawowa Dzierżążno

 

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

 

1.Formela Kacper

2.Jandziński Łukasz

3.Zarach Maksymilian

4.Karcz Igor

5.Marszk Antoni

6.Kulas Kacper

7.Raczyński Paweł