{phocagallery view=category|categoryid=119|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Dnia 22 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się zewnętrzny sprawdzian OBUT 2012. Podstawowym celem Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów jest umożliwienie szkole otrzymania dodatkowych informacji o poziomie wiadomości i umiejętności posiadanych przez uczniów kończących klasę trzecią oraz materiałów mogących stać się podstawą do refleksji nad sposobem funkcjonowania szkoły i sposobami doskonalenia jej codziennej praktyki. W naszej placówce do sprawdzianu przystąpiło 55 uczniów, którzy pisali część polonistyczną i matematyczną. Mamy nadzieję, że ciężka, trzyletnia praca dzieci i nauczycieli przyniesie oczekiwane rezultaty.