{phocagallery view=category|categoryid=114|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}
Dnia 28 kwietnia 2012 roku uczniowie klasy VIb , Va, Vb i Vc, pod opieką Joanny Radomskiej, uczestniczący w projekcie  Jezuickiej Fundacji Magis z Gdyni, wzięli udział  w zajęciach rozwijających kreatywne myślenie i twórczą postawę. Pracując w grupach, musieli wykazać się nie lada pomysłowością, aby zdobyć skarb, do którego prowadziła mapa ze wskazówkami do wykonania aż 7 zadań. Przydał się im bardzo zmysł techniczny, umiejętność czytania, pisania, a nawet umiejętności aktorsko - taneczne. Nad realizacją zadań czuwali wolontariusze, którzy wymyślili tak wspaniałą zabawę, i  którzy na codzień współpracują z Fundacją Magis. Zajęcia prowadziła Zuzanna Woźniak, która była również pomysłodawczynią zabaw. Zuzia przez lata była trenerką Odysei Umysłu, przygotwując grupy do konkursu. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, zresztą sami zobaczcie...