{phocagallery view=category|categoryid=94|limitstart=0|limitcount=2|pluginlink=1}

Dnia 6 marca wybraliśmy się z naszą panią do Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach. Na początku spotkania wysłuchaliśmy ważnych informacji na temat malowania obrazów. Następnie weszliśmy do sali, gdzie mogliśmy obejrzeć obrazy namalowane przez artystów. Uczniowie z naszej klasy zostali podzieleni na mniejsze grupy. Każda z tych grup miała do wykonania swoje zadanie. Najpierw obejrzeliśmy przedstawienie o pracy malarza, a także o porodzie i o Damie z łasiczką. Nasza 3-osobowa grupa przekazała innym informacje o Kaplicy Sykstyńskiej i powiesiła swoje prace plastyczne na suficie w sali. Pod koniec graliśmy w grę planszową o Koperniku.

Wszystko się udało. Bawiliśmy się wspaniale. To była niesamowita lekcja i prawdziwa przygoda!

Julian Janicki IVa