{phocagallery view=category|categoryid=80|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

Dnia 6 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach odbył się Turniej Feryjny. Pomimo srogiego mrozu przybyło 15 dzieci. 11 osób zagrało w turnieju A, czyli klas 0 – III, a 4 osoby w turnieju B, czyli klas IV – VI. Niestety w starszej kategorii nie przybyła żadna dziewczynka. Turniej rozegrano na dystansie 5 rund po 10 minut dla zawodników. Wyniki uplasowały się następująco:

Chłopcy w kategorii klas 0 – III

  1. Jakub Bielecki
  2. Maksymilian Zarach
  3. Krzysztof Mazur

Dziewczęta w kategorii klas 0 – III

  1. Paulina Grądzka oraz Beata Beyer
  2. Paulina Myszk
  3. Agnieszka Król

Chłopcy w kategorii klas IV – VI

  1. Mieszko Ostrowski
  2. Łukasz Czaja
  3. Julian Janicki

Najmłodszą zawodniczką turnieju była Agata Bielecka.