{phocagallery view=category|categoryid=76|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Jak co roku, 14 lutego w szkole działała Poczta Walentynkowa. Czekały na nią wszystkie dzieciaki – od klasy I do VI włącznie. Wcześniej uczniowie pisali kartki walentynkowe do swoich ulubionych koleżanek i kolegów, którym w ten sposób chcieli powiedzieć, że ich lubią. Kartka walentynkowa to również okazja, by kogoś przeprosić. W tym dniu Walentynkami były uczennice klasy VIa: Z. Kopacz, M. Kiedrowska i A. Konkol.

Dopełnieniem walentynkowego dnia w szkole było przedstawienie pt. „Paproć” przygotowane specjalnie na tę okazję, przez zespół „Teatromani”.

Atmosfera była w szkole miła i sympatyczna. Wszyscy uśmiechali się do siebie i życzyli wszystkiego dobrego.