{phocagallery view=category|categoryid=75|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

W piątek 20 stycznia, grupa uczęszczająca na zajęcia unijne z Jezuickiej Fundacji Magis w Gdyni, miała spotkanie z bardzo ciekawą osobą. Zajęcia sponsorowane są w całości przez Fundację. Pod okiem Pana Bartka Glazy, uczniowie z klasy VIb, Va, Vb, Vc zgłębiali tajniki malarstwa i rysunku. Uczyli się wyrażania siebie poprzez ciekawe formy plastyczne. Spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej atmosferze. Każdy odkrywał w sobie talent, który można z powodzeniem rozwijać. Następne zajęcia już wkrótce. Warto jeszcze wspomnieć, że w poprzednich miesiącach, uczniowie uczestniczyli także w zajęciach laboratoryjnych z biologii i chemii.