{phocagallery view=category|categoryid=73|limitstart=3|limitcount=5|pluginlink=1}
Jak karnawał, to oczywiście zabawa. 26 stycznia nasi uczniowie bawili się na dyskotece szkolnej zorganizowanej specjalnie z okazji karnawału. Zabawa podzielona była na dwie grupy wiekowe: klasy 0 – III oraz IV – VI. Nie zabrakło, zwłaszcza wśród młodszych uczniów, iście karnawałowych strojów: księżniczek, piratów, zwierzątek itp. Nasi uczniowie bawili się przy wspaniałej muzyce, którą przygotował tato jednego z naszych uczniów, a mianowicie p. Więckowski. Wysmakowane utwory wspaniale podkreśliły czas karnawału. Dzieci nie miały za dużo czasu na odpoczynek, gdyż przy takich rytmach nie można było usiedzieć. Niespodzianką dla uczniów były pyszne ciasta oraz napoje, które dodały energii młodym uczestnikom „balu”.