{phocagallery view=category|categoryid=55|limitstart=5|limitcount=5|pluginlink=1}

Na ten dzień czekają nie tylko nauczyciele, ale tez uczniowie, którzy z radością przygotowują dla swoich pedagogów niespodzianki w postaci kwiatów, a zwłaszcza uroczystego apelu. Zawód nauczyciela jest bardzo odpowiedzialny, ponieważ rodzice pod nasza opiekę oddają nam swoje dzieci, abyśmy mądrze i dobrze je wychowali i nauczycieli. Nasza szkoła w pełni spełnia te oczekiwania.

Wracając do tegorocznej uroczystości, którą w tym roku przygotowali uczniowie klas IV, należy stwierdzić, że była pełna humoru i ciepła, a dzieci trafnie zauważyły plusy i minusy swoich nauczycieli. Nie zabrakło piosenek, wierszy, tekstów prozy. Młodym aktorom serdecznie podziękowała pani dyrektor, podkreślając ich profesjonalizm i podejście. Następnie nagrodziła zasłużonych pedagogów wręczając im nagrodę dyrektora szkoły. Uroczystość szkolną zaszczycili wspaniali goście, którzy przyszli między innymi pożegnać dyrektor Danutę Rek. W tym momencie należy nadmienić, że pani Danuta Rek przeszła na zasłużoną emeryturę po wielu latach pracy, natomiast pani Burmistrz funkcję dyrektora szkoły powierzyła pani Danucie Milewczyk, zaś jej wniosek, z poparciem rady pedagogicznej, zastępcą została pani Dorota Frenkiel.

Życzymy pani Danucie Rek samych pogodnych i radosnych dni, a nowej dyrekcji wytrwałości, pogody ducha i uśmiechu na co dzień, bo praca nie jest łatwa. Moc życzeń odchodząca i nowa dyrekcja otrzymała także od zaproszonych gości.

Miło zakończył się dzień w szkole. Nie trzeba dużo, by szczere życzenia uczniów, czy symboliczny kwiatek sprawiły, by na twarzach wszystkich pojawił się uśmiech i zadowolenie. Pamiętajcie uczniowie, że najlepszym prezentem dla waszych pedagogów jest to, że wy się uczycie, a ich praca przynosi oczekiwane efekty!