W tym dniu, czyli 1 czerwca od dawien dawna, co roku w szkole jest radośnie, wesoło. Uczniowie od rana są pełni energii, a to za sprawą m.in. niespodzianek, jakie przygotowują dla nich dyrekcja, wychowawcy oraz rodzice. Tegoroczny dzień dziecka zaczął się od humorystycznego przedstawienia pt „Jak wyginęli Królewicze”, które przygotowali uczniowie z kółka teatralnego „Teatromani”. Jednak niespodziankom nie było końca. Tuż po inscenizacji radosne nastroje „ochłodziły” pyszne lody. Niektórzy „lodożercy”, mieli szczęście i wygrali kolejnego loda. Pełni energii poszczególne klasy przystąpiły do zawodów sportowych. Rywalizacja była zacięta, dopingowania ulubionych drużyn nie zabrakło. Także w klasach wychowawcy przygotowali dla swoich wychowanków różnego rodzaju gry, zabawy. Dopełnieniem radosnego dnia dziecka była słoneczna pogoda.

Wszystkiego najlepszego dzieciaki!