Dnia 18 grudnia 2009 r. swoją pierwszą Wigilię klasową miały dzieci z klasy 02.
Podczas uroczystości dzieci przedstawiły program artystyczny. Zgromadzonym licznie rodzicom zaśpiewały kolędy, recytowały wiersze. Podsumowując kończący się rok kalendarzowy, dzieci pokazały zgromadzonym gościom jak bawią się literami oraz cyframi: przyporządkowywały małym literom odpowiedniki liter wielkich, czytały sylaby, wyrazy i całe zdania; odczytywały cyfry i znaki używane do zapisywania działań matematycznych,które dotąd poznały. Dzieci pokazały dumnym rodzicom, czego się do tej pory nauczyły i zostały nagrodzone przez nich gorącymi brawami.
Zgodnie z tradycją bożonarodzeniową, wychowawca grupy złożyła dzieciom i zgromadzonym gościom życzenia, oraz wręczyła paczki świąteczne. Rodzice zerówkowiczów także otrzymali małe prezenty- przygotowane wcześniej aniołki.
Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.