9 grudnia 2009 r. w grupie dzieci sześcioletnich w klasie O1 odbyła się Wigilia klasowa. Podczas uroczystości dzieci przedstawiły program artystyczny, złożony z piosenek, kolęd i wierszy. Następnie zaprezentowały rodzicom, jak bawią się literami oraz cyframi: przyporządkowywały małym literom odpowiedniki liter wielkich, czytały sylaby, wyrazy i całe zdania, układały zdania z rozsypanki literowej i sylabowej oraz rozwiązywały zadania w zakresie dodawania do 6. Dzieci pokazały dumnym rodzicom, czego się do tej pory nauczyły i zostały nagrodzone przez nich gorącymi brawami. Zgodnie z tradycją bożonarodzeniową, wychowawca grupy złożyła dzieciom świąteczne życzenia i wręczyła upominki. Rodzicom zerówkowicze podarowali przygotowane przez siebie choinki z bombkami. Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.