W dniu dzisiejszym odbyły się szkolne andrzejki. Ten dzień był dla nas wypełniony śmiechem i dobrą zabawą. Członkowie Szkolnego Klubu Przyjaciół Biblioteki wprowadzili nas w świat czarów i wróżb andrzejkowych. Kilka dni wcześniej w szkolnej czytelni, pod czujnym okiem pani bibliotekarki, przygotowano dekorację, plakaty, kramiki z wróżbami oraz oczywiście akcesoria niezbędne do przeprowadzenia wróżb, takie jak wycięte z tektury czerwone serca, kości, szpilki prawdy, różnokolorowe kółka. Od samego rana uczniowie wszystkich klas przychodzili sobie wróżyć. Gdy doszło do wróżenia żartom i śmiechom nie było końca! Oczywiście wróżby traktowaliśmy z przymrużeniem oka, choć fakt zaglądania w przyszłość zawsze ekscytuje. W końcu każda okazja jest dobra, by wyjść, choć na chwilę, ze szkolnej ławki, pobyć ze sobą w inny sposób, poznać się lepiej, powspominać. A po południu? Tańce, hulanki, swawola ..." - czyli dyskoteka andrzejkowa w naszej szkole. Tańce trwały prze dwie godziny i dostarczyły wielu osobom niezapomnianych wrażeń :) Następna zabawa za rok :)