Tuż przed Dniem Edukacji Narodowej do szkoły dotarła niezwykle radosna informacja o uhonorowaniu aż pięciorga nauczycieli naszej szkoły wyróżnieni odznaczeniami państwowymi. 14 października podczas wojewódzkich uroczystości Dnia Edukacji Narodowej w Dworze Artura w Gdańsku, w obecności Wojewody Pomorskiego, Pomorskiego Kuratora Oświaty, marszałków, parlamentarzystów i władz gminy odznaczono złotym medalem za długoletnią służbę panią Danutę Rek – dyrektora Szkoły, panią Dorotę Konkel – pedagoga szkolnego, panią Krystynę Stankowską – nauczyciela nauczania zintegrowanego, a jednym z najwyższych odznaczeń w oświacie Medalem Komisji Edukacji Narodowej ks. Proboszcza Piotra Krupińskiego oraz panią Wiolettę Stoltmann – nauczyciela zintegrowanego.Przyznanie tylu odznaczeń nauczycielom naszej szkoły to nie tylko uhonorowanie wysiłku wyróżnionych, również podniesienie prestiżu całej szkoły, zauważenie ogromnej pracy wszystki8ch pracowników na rzecz wszechstronnego rozwoju uczniów.