Wakacje już dobiegły końca. Po dwumiesięcznej przerwie spotkaliśmy się ponownie - wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy. Dziś po raz czterdziesty zabrzmiał pierwszy dzwonek w murach naszej szkole. I tak rozpoczął się nowy rok szkolny, uczniowie spędzą na intensywnej pracy prawie 10 miesięcy, czekając na kolejne upragnione wakacje. Na oficjalnie rozpoczęcie licznie przybyli rodzice ze swoimi pociechami. Szczególnie ciepło powitaliśmy naszych nowych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły. W kolejnym punkcie rodzice i uczniowie zostali zapoznani przez panią dyrektor z organizacją i pracą szkoły. Po części oficjalnej dzieci z rodzicami rozeszli się do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcami. Wszystkim uczniom na nadchodzący rok szkolny życzymy radości ze zdobywania wiedzy i ciekawości otaczającego świata, nauczycielom zaś wytrwałości w prowadzeniu uczniów po ciekawych ścieżkach wiedzy, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć dzieci. Życzymy, aby chęć do nauki i uśmiech na twarzy towarzyszyły wszystkim przez cały rok szkolny 2009/2010. Dla przypomnienia - pierwszy dzień wakacji już 26 czerwca 2010 r!