W dniu 16 czerwca rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty. Dzisiaj uczniowie zmagali się z językiem polskim. W kolejnych dniach czeka ich egzamin z matematyki i języka angielskiego. Jesteśmy pewni, że nasi uczniowie zostali dobrze przygotowani do egzaminu. Intensywna nauka w klasie ósmej była swoistym "repetytorium" przygotowującym uczniów właśnie do tego egzaminu, a obowiązkowe konsultacje w których brali udział nasi uczniowie w ostatnim miesiącu to już jedynie powtórzenie oraz praca z zestawami egzaminacyjnymi.

Drodzy ósmoklasiści! Wiemy, że jesteście bardzo dobrze przygotowani do egzaminu ósmoklasisty i jesteśmy pewni tego, że tak jak co roku uczniowie "Dwójki" osiągną wyniki wyższe od większości szkół z Gminy Kartuzy, średniej powiatu kartuskiego i województwa pomorskiego. Trzymamy za Was kciuki!