Zgodnie z wytycznymi MEN zakończenie roku szkolnego nastąpiło 26 czerwca. Ten rok był wyjątkowy ze względu na ogłoszenie pandemii w marcu i wszystkie szkoły wtedy przeszły na zdalne nauczanie. Było to półrocze trudne dla uczniów, nauczycieli i rodziców ze względu na to, że pierwszy raz znaleźliśmy się w takiej sytuacji, ale wszyscy zdali egzamin wzorowo. Uczniowie doskonale poradzili sobie w takiej sytuacji i nagrodą dla większości było świadectwo z czerwonym paskiem.

Uczniowie odpowiednio przygotowani, zgodnie z wytycznymi MEN, w sposób bezpieczny odbierali świadectwa w szkole, po dłuższej dla nich przerwie. Nauczyciele klas trzecich i ósmych wraz z uczniami przygotowali część artystyczną, która była dla każdej klasy kwintesencją podsumowania ich pracy na danym etapie nauczania.

Był czas na naukę, teraz czas na wakacje i odpoczynek. Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom życzymy bezpiecznych wyjazdów i wspaniałego wypoczynku. Przygoda czeka, więc czas ją bezpiecznie rozpocząć!