Nowy rok szkolny 2020 / 2021 został rozpoczęty w naszej placówce, zresztą tak jak w wielu innych szkołach, troszkę inaczej, a to ze względu na COVID-19. 1 września klasy I - VIII o wyznaczonych godzinach spotkały się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, którzy przedstawili uczniom ich plany lekcyjne, przypomnieli o bezpiecznym przyjściu do i ze szkoły, opowiedzieli o rocznicy wybuchu II wojny światowej a także wspólnie wspominali minione wakacje. Pandemia, która wkradła się w nasze życie, wymusiła na nas pewne normy codziennego postępowania, również w szkole. Wychowawcy podczas spotkań z uczniami zapoznali ich z reżymem sanitarnym obowiązującym wszystkich na terenie naszej placówki.

Uczniowie nie kryli radości ze spotkania z koleżankami i kolegami, których nie widzieli czasami kilka miesięcy. Widać, że zapału do nauki im nie brakuje i nie pozwólmy, żeby wirus pokrzyżował nam plany. Postępujmy zgodnie z wytycznymi szkoły i dbajmy o siebie i najbliższych. Powodzenia w nauce, wytrwałości i zdrowia. Naukę czas zacząć! Szóstki i piątki czekają!