30 września - Dzień Chłopaka, obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowo aktywnie i radośnie. W tym dniu cała społeczność uczniowska oraz nauczyciele ubrali… krawaty! Krawat, jako nieodłączny element stroju każdego eleganckiego mężczyzny, był widoczny nie tylko u wszystkich chłopców, ale także u większości dziewczynek. Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów niespodzianki i prezenty. Tego dnia każdy chłopak, który miał na sobie krawat był zwolniony z odpowiedzi ustnych. Wszystkim chłopcom i tym małym, i tym "wyrośniętym" życzymy uśmiechu na twarzach, nie tylko w dniu ich święta. Było bardzo wesoło i elegancko.

Tego dnia także dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Dzień Chłopaka. Zorganizowano różne konkursy, gry i zabawy, co przyczyniło się do tego, że uśmiech towarzyszył dzieciom przez cały dzień. We wszystkich grupach Panie wraz z dziewczynkami przygotowały drobne upominki, a także złożyły z tej okazji piękne życzenia. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.