Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Nasze przedszkolaki także miały okazję uczestniczyć w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. "Pluszowy miś", "Jadą, jadą misie" czy "Miś brązowy i miś biały" to tylko niektóre z utworów, które zabrały przedszkolaki do "misiowej krainy", a nas nauczycieli do czasów dzieciństwa. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, tanecznych i plastycznych, a także poznały historie pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych. Ten dzień był przepełniony uśmiechem oraz wspólną zabawą, a nasze przedszkolaki już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia.