Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Pani Jesień" został rozstrzygnięty. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz twórczości plastycznej naszych przedszkolaków. Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Pan Dyrektor wręczył wszystkim uczestnikom nagrody i dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Oto lista zwycięzców:

Kategoria wiekowa: 3-latki:

 1. miejsce: Oliwia Klein
 2. miejsce: Kornelia Klasa

Kategoria wiekowa: 4-latki:

 1. miejsce: Aleksandra Darsznik
 2. miejsce: Maria Klasa
 3. miejsce: Pola Rejter

Kategoria wiekowa: 5-latki:

 1. miejsce: Leon Rojda
 2. miejsce: Piotr Dunst
 3. miejsce: Nina Lubecka i Stefan Goitowski

Kategoria wiekowa: 6-latki:

 1. miejsce: Maksymilian Littwin
 2. miejsce: Hubert Januszewski
 3. miejsce: Zuzanna Darsznik

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w tym konkursie!