Wróżby andrzejkowe to tradycja pielęgnowana od prastarych czasów i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dziś Andrzejki to czas wspaniałej zabawy przy wróżbach i muzyce.

W oddziałach przedszkolnych od samego rana dało się odczuć atmosferę podekscytowania. Przedszkolaki poznały tradycję wróżb andrzejkowych. Nie zabrakło wróżenia z butów, losowania serc, rzucania kostką, magicznego woreczka, losowania kolorów i innych zabaw. Czy wróżby się spełnią? – tego nie wie nikt. Pewne jest to, że przyniosły one wszystkim wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy. Ten magiczny dzień wróżb i czarów Andrzejkowych bardzo spodobał się wszystkim przedszkolakom. Zakończyli go wspólną zabawą przy dźwiękach wesołej muzyki.