W poniedziałek 7 grudnia, w ramach niespodzianki mikołajkowej - podczas lekcji online, klasa 3a, miała przyjemność gościć znanego polskiego aktora - pana Jacka Rozenka. Pan Jacek to aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Spotkanie było niesamowitą niespodzianką dla uczniów klasy 3a. Pogodny uśmiech oraz otwartość na pytania dzieci były znakiem rozpoznawczym naszego gościa.

W czasie spotkania wysłuchaliśmy wielu ciekawych opowieści z zakresu filmu oraz teatru. Dzieci mogły zadawać pytania, na które nasz gość niezwykle chętnie odpowiadał. Nie zabrakło pytania, dotyczącego zarobków aktora 😊. Z każdą upływającą minutą utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że pan Jacek to niezwykle naturalna, kontaktowa, otwarta i bezpośrednia osoba. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Jackowi, za poświęcony czas i niezwykle ciekawe spotkanie.