Przed nami święta Bożego Narodzenia, przygotowania idą więc pełną parą. Gość, którego gościliśmy na zajęciach online - Pan Arek Wyżykowski zaproponował więc uczniom klasy 3a warsztaty plastyczne, podczas których każdy mógł samodzielnie wykonać ozdobę świąteczną - nieszablonową, jedyną w swoim rodzaju, z naturalnych oraz ekologicznych materiałów, taką, której nie można kupić w żadnym sklepie.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w warsztatach, wykonały piękne bomby z szyszek, które pomalowały białą farbą oraz posypały brokatem. Pan Arek podczas zajęć zaproponował mnóstwo innych propozycji tworzenia ozdòb świątecznych, które zainspirowały dzieci do dalszego działania. Zabawa była przednia! Dzieciom dawało to dodatkową satysfakcję - fakt, że wykonały je samodzielnie oraz możliwość zaimponowania innym - zrobiłem to sam!

O tym, jak wspaniale bawiliśmy się podczas warsztatów ozdób bożonarodzeniowych możecie się przekonać oglądając galerię zdjęć oraz krótkich filmików Miłego oglądania i wesołych świąt!