Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy wszystkim, całej społeczności "Dwójki", którzy aktywnie włączyli się w akcję charytatywną "Dzieci – Dzieciom #wspieram #online". Dziękujemy za okazane serce i radość sprawioną potrzebującym. Datki, którymi wsparliście naszą szlachetną akcję, zostały przeznaczone na paczki dla rodzin potrzebujących wsparcia oraz upominki dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie. Wspólnie zebraliśmy kwotę 5 102,00 zł. Bardzo dziękujemy firmie "Kabe Market" z Dzierżążna, która jak co roku wsparła nas w przygotowaniach świątecznych podarunków.

Wasza pomoc jest piękną lekcją dla uczniów, którzy uczą się jak pomagać innym i czerpią wiedzę do tego jak być niewidzialnym Mikołajem niosącym uśmiech potrzebującym. Miejmy nadzieję, iż następna akcja "Dzieci – Dzieciom" zostanie przygotowana przez całą społeczność szkolną "Dwójki" i przeprowadzona tak jak przez ostatnie 20 lat.

 

Przy okazji zbliżających się świąt Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie życzą Państwu:
nadziei, że jutro będzie lepsze, miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu, i zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.
Przyjmijcie od nas życzenia Wesołych Świąt pełnych magicznego czasu.

 

your logo