”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!”

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas. Na nasze smutki, mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy. Dzieci z oddziałów przedszkolnych postanowiły wyrazić swoją wdzięczność poprzez stworzenie z pomocą pań, przepięknych prezentów dla babć i dziadków, w które włożyły mnóstwo serca. Przedszkolaki, z niecierpliwością oczekiwały na moment, w którym będą mogły wręczyć dziadkom prezenty.