Z przyjemnością informujemy, że konkurs na nazwę i logo Szkolnego Koła Wolontariatu został rozstrzygnięty. Koło w naszej szkole działa już od dawna, jednak do tej pory nie posiadało swojego znaku graficznego oraz nazwy. Dlatego opiekunowie: p. Justyna Plichta, p. Gabriela Pioch oraz p. Agnieszka Szmit, postanowiły ogłosić konkurs dla klas IV - VIII, którego celem było uzyskanie zaprojektowanego znaku graficznego – Szkolnego Koła Wolontariatu, który będzie wykorzystywany jako symbol umieszczany w materiałach identyfikacyjnych, informacyjnych działalności koła oraz promocji naszej szkoły.

Podczas oceniania prac komisja brała pod uwagę następujące kryteria:

  • zgodność projektu z celami i zadaniami wolontariatu,
  • oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania,
  • czytelność i funkcjonalność,
  • estetyka wykonania.

I miejsce otrzymał Sebastian Papinigus z klasy VIIIa. To właśnie jego pomysł na logo i nazwę będzie towarzyszył naszej szkole przez długie lata pracy wolontariatu.

  • II miejsce otrzymała Julii Kasperek klasa IVa,
  • III miejsce otrzymała Łucja Kowalczuk klasa VIa,
  • IV miejsce otrzymała Wiktoria Koss klasa VIb.

Gratulujemy!