Trójka chłopców ze Szkolnego Koła Wolontariatu wręczyła tulipana przypadkowej kobiecie.

Kwiaty dla pań, serdeczny uśmiech i szczere życzenia - tak niewiele potrzeba, by dzień w jednej chwili stał się lepszy. W tym wyjątkowym dniu, nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu SERCE włączyli się w akcję zorganizowaną przez Klub Wolontariatu działającego przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kartuzach i pomagali, wręczać kwiaty wszystkim napotkanym paniom na ulicach naszego miasta. Jak mówiły obdarowane mieszkanki Kartuz, sam gest jest zawsze miły.

– Bardzo fajnie jest dostać nagle kwiat na ulicy. To bardzo miły zwyczaj.

Naszymi wolontariuszami byli: Kacper Mach, Antoni Niestrzęba, Łukasz Wica, Sebastian Papinigus i Paweł Matyszewski. Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za ich wspaniałą pracę.