Dzieci z oddziału przedszkolnego prezentują swoje prace wykonane w Dniu Kobiet.

8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. W Polsce to święto cieszy się dużą popularnością. W naszych oddziałach przedszkolnych ten dzień też był wyjątkowy. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Nasi mali dżentelmeni spisali się w ten dzień na medal, wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste "100 lat" i wręczyli piękne laurki oraz kwiatki. Dzieci dowiedziały się o historii powstania Święta Dnia Kobiet. Poznały różne znane kobiety i zawody jakie wykonują. Najmłodsze dzieciaczki wykonały laurki dla swoich koleżanek, dziewczynki otrzymały korony, które mogły ozdobić. Zabawiły się w małe Miss, mogły przejść się po czerwonym dywanie i zaprezentować swój piękny uśmiech po czym na koniec otrzymały dyplomy. Dzieci z zerówki układały puzzle kobiet z różnych stron świata według poznanych liter. Wykonywały zadania zapisane na kartkach oraz kolorowały obrazek według kodu. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia i upominki.