Uczniowie biorący udział w konkursie prezentują otrzymane dyplomy i nagrody na sali gimnastycznej.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu Biblijno – Plastycznego odbywającego się w ramach Wojewódzkiego (Wojewódzko - Metropolitalnego) Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, który był skierowany do uczniów klas I – III. Na konkurs napłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury po długich naradach nagrodziło następujące prace:

  • I miejsce – Wróbel Laura IIIc
  • II miejsce – Starzyńska Katarzyna IIIa
  • III miejsce – Bach Kamil IIIa
  • wyróżnienia – Alicja Marszk IIIb, Wilkowska Konstancja IIIb

Zwycięskie prace plastyczne będą reprezentowały naszą szkołę w etapie rejonowym konkursu. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!