Certyfikat za udział szkoły w programie Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Jak co roku uczniowie klas pierwszych we wrześniu przystąpili do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Program obejmował tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech strefach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie, w oparciu o starannie opracowane materiały otrzymane od organizatorów. Kubuś Puchatek "uczył" dzieci, jak zgodnie z prawem poruszać się po drodze, jak przechodzić przez jezdnię, jeździć na rowerze oraz jak bezpiecznie i zdrowo odpoczywać w czasie wolnym od zajęć szkolnych. Poruszył też zagadnienia dotyczącego bezpiecznego i rozsądnego korzystania z Internetu.

Po zakończeniu realizacji programu uczniowie przystąpili do Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Za udział w zajęciach i prawidłowe rozwiązanie testu przez każdego ucznia, nasza szkoła otrzymała certyfikat, a uczniowie dyplomy.

Brawo Pierwszaki! Gratulujemy zdobytego certyfikatu!