Prace uczniów biorących udział w konkursie "Moja ulubiona książkowa bohaterka".

Z okazji Dnia Kobiet Biblioteka Szkolna ogłosiła konkurs pt. "Moja ulubiona książkowa bohaterka". Zabawa miała pokazać, które kobiece postacie literackie są najpopularniejsze wśród naszych uczniów. Otrzymaliśmy portrety znanych i mniej znanych bohaterek. Komisja konkursowa w składzie: p. Kinga Kołecka - Konkol, p. Ewa Reglińska i p. Monika Młyńska nie miała łatwego zadania. Po długich naradach komisja wyłoniła jednak laureatów konkursu:

Klasy I - III

  • I miejsce - Kornelia Kulaszewicz (1b)
  • II miejsce - Klaudia Król (1b)
  • III miejsce - Martyna Żołądź (1c)
  • wyróżnienie - Monika Pawelczyk (1b), Agata Stencel (1b), Maja Kurkowska (2c)

Klasy IV - VIII

  • I miejsce - Wiktoria Frankowska (8a)
  • II miejsce - Dominika Warmowska (6c)
  • III miejsce - Lena Kurkowska (4b)
  • wyróżnienie - Jagoda Szczypior (7b)

Gratulujemy! Nagrody wręczymy po powrocie do szkoły.