Dzieci z zerówki oglądają prezentację nt. rodziny.

Dnia 17 maja dzieci z oddziałów zerowych obchodziły Międzynarodowy Dzień Rodziny. Opowiadały o swoich najbliższych, ich zainteresowaniach, zawodach i ciekawych historiach z życia. Na początek dzieci obejrzały prezentację pt "Dzień Rodziny". Każdy z członków rodziny został szczegółowo omówiony. Opowieściom na temat rodziców, rodzeństwa i dziadków nie było końca. Dzieci przedstawiły swoją rodzinę za pomocą pracy plastycznej pt. "Drzewo genealogiczne". Dzieci z "zerówki" śpiewały piosenki związane z tematyką rodziny m.in. "Pełna chata" i "Wesoła rodzinka". Dodatkowo zerówkowicze wykonali serca za pomocą krepy, które będą prezentem na Dzień Mamy i Taty. Uczyły się, w jaki sposób wyrazić swoje uczucia i szacunek do swoich Rodziców.