Uczennice z klasy 7c pozują do zdjęcia na trwaniku podczas Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka nasza szkoła uczciła grami, zabawą i słodkościami. W tym roku szczególnie wyróżniał się ten dzień ze względu na cel jaki szkoła postawiła, a mianowicie integrowanie klasowe i międzyklasowe. Klasy VI - VIII rozgrywały między sobą mecze w piłkę nożną i grały w tzw. "zbijanego". Należy nadmienić, że wszyscy byli wygrani i spisali się znakomicie podczas meczów. Natomiast w klasach IV - V wychowawcy zorganizowali dla uczniów pikniki, spacery, wyjścia do lasu czy parku. Było wspólne jedzenie pizzy i innych piknikowych pyszności.

Również dzieci z klas młodszych w ciekawy sposób spędziły ten dla nich ważny dzień. Nie zabrakło wspólnych zabaw, zajęć plastycznych i gier. Zadbały o wszystkie atrakcje panie wychowawczynie. Dzień Dziecka to świetny czas, aby klasa się lepiej poznała, aby zacieśnić przyjaźnie i koleżeństwo.

Oto wyniki rozgrywek sportowych w klasach VI - VIII:

gra w dwa ognie, dziewczęta:

  • klasy 6: 1 miejsce - 6d, 2 miejsce - 6c, 3 miejsce - 6b, 4 miejsce - 6a
  • klasy 7: 1 miejsce - 7b, 2 miejsce - 7c, 3 miejsce - 7a
  • klasy 8: 1 miejsce - 8b, 2 miejsce - 8a

piłka nożna, chłopcy:

  • klasy 6: 1 miejsce - 6d, 2 miejsce - 6c, 3 miejsce - 6a, 4 miejsce - 6b
  • klasy 7: 1 miejsce - 7b, 2 miejsce - 7a, 3 miejsce - 7c
  • klasy 8: 1 miejsce - 8a, 2 miejsce - 8b

Świętowały także dzieci z oddziałów przedszkolnych. Dzieciom dopisały humory i uśmiechy, energia oraz siła na zajęciach tanecznych, sportowych i plastycznych. Na dzieci od rana czekały atrakcje. Rano na śniadanie u dzieci na talerzykach zawitała ośmiornica zrobiona z parówek, co wywołało u dzieci ogromne uśmiechy na twarzach. Po śniadaniu dzieci aktywnie uczestniczyły w tańcach oraz wyrażały siebie poprzez prace plastyczne malowane farbami.

Dyrekcja szkoły, zresztą jak co roku, pamiętała o swoich uczniach i obdarowała młodzież pysznym sorbetem owocowym.

Pamiętajmy o naszych dzieciach zawsze!