Uczniowie uczęszczający do świetlicy siedzą na ławeczce razem z wychowawczynią.

W środę 16 czerwca w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Świetliczaka. Już kilka dni wcześniej rozpoczęły się przygotowania. Ozdobiliśmy salę wesołymi minkami emotikonek oraz balonami. Nadszedł nareszcie nasz dzień. Uroczysty nastrój podkreślili obecni goście: dyrektor szkoły p. Piotr Kloczkowski, wicedyrektor p. Małgorzata Jaworowska, pedagog szkolny p. Dorota Konkel, bibliotekarz p. Monika Młyńska oraz przedstawiciel wychowawców klas pierwszych p. Beata Hinc. W czasie naszego spotkania Świetliczaki zaprezentowały krótki program artystyczny. Wesołe piosenki przeplatały się z wierszykami. Dzieci zaakcentowały, że świetnie spędzają czas w świetlicy, znają zasady wspólnej zabawy. Wesołe rytmy, pląsy urozmaiciły nasz dzień. Zabawa z "Piniatą" wywołała wiele radości. Znajdowały się w niej słodkości, upominki dla każdego Świetliczaka. Dzień Świetliczaka podkreślił integrację zespołu świetlicowego.