25 czerwca w naszej szkole miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Były uroczyste akademie z podziałem na poszczególne klasy. Dyrekcja szkoły nagrodziła książkami uczniów wzorowych oraz tych, którzy zasłużyli się szczególnie w różnych olimpiadach, konkursach i zawodach. Wśród ósmoklasistów byli także uczniowie, którzy otrzymali nagrodę Burmistrza Kartuz. Wszystkim należą się ogromne brawa. Na apelu, w klasach były podziękowania, życzenia, a nawet polały się łzy u ósmoklasistów, którzy opuścili mury naszej szkoły. Był to wyjątkowy rok dla wszystkich uczniów w Polsce ze względu na pandemię i naukę zdalną. Wszyscy zdali egzamin z takiego trybu nauczania, zarówno dzieci, rodzice jak i kadra pedagogiczna oraz dyrekcja szkoły.

Na ten moment, kiedy zabrzmi ostatni dzwonek w tym roku szkolnym, czekaliśmy wszyscy. Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wakacje czas zacząć!