Logo programu "Złote szkoły NBP".

Z radością i dumą obwieszczamy, że Nasza Szkoła zdobyła tytuł "Złotej Szkoły NBP". To ogólnopolski program skierowany do środowisk szkolnych. Jego ideą jest aktywizowanie nauczycieli i uczniów do podejmowania działań kształtujących kompetencje ekonomiczne. Ideą pierwszej edycji programu "Złote Szkoły NBP" jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów osobistych – stąd mottem tegorocznej akcji jest hasło "Giganci finansów osobistych". Koordynatorkami realizacji projektu w szkole były p. A. Myszk oraz p. G. Mierska.

Zawitaliśmy w gronie szkół – liderów edukacji ekonomicznej w Polsce. Wierzymy, że Nasza szkoła będzie prawdziwą kuźnią wiedzy ekonomicznej, a przed Uczniami finanse osobiste nie będą miały tajemnic.