22 września w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kartuzach odbyło się spotkanie autorskie z p. Magdaleną Kryger. Pani Magdalena to lekarka, która postanowiła pomóc rodzicom oswoić dzieci z otaczającymi nas chorobami i niepełnosprawnościami. Postanowiła więc, że zostanie lekarką – bajkopisarką. Napisała już dwie książki: "Wróżka Zuzia i cudowne dzieci" oraz "Wróżka Zuzia i cudowny chłopak". Na spotkaniu autorka opowiedziała o początkach swojej pracy zawodowej i autorskiej. Warto dodać, że p. Kryger jest absolwentką naszej szkoły i że w naszej bibliotece dostępne są obie wyżej wymienione pozycje (wiele egzemplarzy). Otrzymaliśmy również najnowszą książkę wraz z dedykacją, specjalnie dla uczniów "Dwójki". Zapraszamy zarówno dzieci, jak i rodziców do wypożyczania i czytania książek lekarki bajkopisarki, naprawdę warto!