Uczennica Kalina Szostek na desce windsurfingowej na jeziorze w Mrągowie.

W ostatnie dwa weekendy odbyły się kolejne regaty Windsurfingowego Pucharu Polski Techno293 - w Nieporęcie i w Mrągowie. W obu tych imprezach wzięła udział nasza uczennica - Kalina Szostek z klasy 6a. Kalina po wygranej w Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu Techno 5,8, które odbyły się w Giżycku na początku września, zmieniła żagiel na większy i tym razem pływała już w wyższej kategorii – Techno 6,8. Były to jej pierwsze starty na większym żaglu. Kalina popłynęła bardzo dobrze w obu regatach. Wygrała zawody w swojej kategorii czyli Techno 6,8 dziewcząt zarówno w Nieporęcie pod Warszawą jak i w Mrągowie na Mazurach. Przed nią jeszcze zawody kończące sezon, które odbędą się w Pucku w połowie października.

Gratulacje oraz powodzenia podczas startu w zawodach w Pucku!