Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) wraz z wychowawczynią siedzą na dywanie.

Grupa "Misia Uszatka" przystąpiła do projektu edukacyjnego "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury". Organizatorem projektu jest Grupa MAC S.A. Celem głównym projektu jest rozwijanie czytelnictwa. Projekt jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021 / 2022.

4 – latki rozpoczęły realizacje pierwszego zadania "Czytamy razem z Małym Misiem". Głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci i zaszczepienie w nich miłości i szacunku do książek, zarówno poprzez czytanie w domu i przedszkolu. Realizacja projektu rozpoczęła się od wybrania przez dzieci i nauczycielki grupowej maskotki – Misia oraz nadanie mu imienia. Miś razem z "Dzienniczkiem" będzie wędrował do domów dzieci. W dzienniczku rodzice wpisywać będą tytuły utworów, czytanych dzieciom. Przedszkolaki z kolei, wykonywać będą pamiątkowy rysunek. W ten sposób powstanie piękny album z pracami dzieci. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wykonały w ramach tego modułu zakładki do książek.