Laureaci, opiekunowie i organizatorzy konkursu prezentują się do zdjęcia.

Dnia 5 listopada Łucja Tutkowska z klasy IIb i Aleksandra Gronda z klasy IVa reprezentowały szkołę podczas VI Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Jana Trepczyka. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Mirachowskiej we współpracy ze Szkołą Podstawową w Mirachowie. Celem konkursu było popularyzowanie twórczości Jana Trepczyka oraz konsolidacja lokalna dzieci i młodzieży z obrębu Gminy Kartuzy. Konkurs miał formę prezentacji jednego utworu poetyckiego Jana Trepczyka. Komisja oceniając dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny wybrała najlepszych. Wśród nagrodzonych znalazły się nasze uczennice przygotowane przez p. Gabrielę Jankowską.. Łucja oraz Ola w swoich kategoriach zajęły II miejsce.

Gratulujemy!