Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 01) wraz z wychowawczynią prezentują się do zdjęcia.

Dawno, dawno temu... nie sposób zacząć inaczej notatki dotyczącej dnia bardzo wyczekiwanego przez dzieci czyli Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Tego dnia w oddziałach przedszkolnych było gwarnie, barwnie i wesoło. Przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach, związanych oczywiście z bajkami, zarówno tymi dawnymi jak i współczesnymi. Brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych, rysowały lub kolorowały swoje ulubione postacie z bajek, klasyfikowały elementy związane z daną bajką, pokonały zakodowaną ścieżkę z bohaterami bajek z dawnych lat. Nie zabrakło pamiątek w postaci odznak, medali, czy dyplomów. Ten wyjątkowy dzień sprawił, że mogliśmy przenieść się razem z dziećmi w bajkowy świat, przepełniony marzeniami.