Praca plastyczna na konkurs "Moje Kaszuby" dziecka z oddziału 3 latków.

W piątek 3 grudnia w sali widowiskowej Centrum Kultury odbył się finał konkursu plastycznego "Moje Kaszuby". Zdaniem jury prace reprezentowały naprawdę wysoki poziom. W dowolnej technice młodzi plastycy z przedszkola mieli przedstawić Krôsniãta, czyli kaszubskie krasnoludki, z klas I – III szkół podstawowych legendę pt. "Stworzenie Kaszub" Janusza Mamelskiego, z klas IV – VI scenkę lub postać z powieści "Balbina z IVb" Danuty Stanulewicz lub "Mack" Janusza Mamelskiego, z klas VII – VIII "Królewiankę" Remusa.

Uznanie jurorów zyskały prace naszych uczniów! Jury, zwracając przede wszystkim uwagę na indywidualność, kreatywność i samodzielność wykonania pracy, uhonorowało następujących uczniów z "Dwójki":

w kategorii przedszkola:

• III miejsce – Filip Lange (oddział trzylatków),

w kategorii klasy I – III:

• wyróżnienie – Maja Kurkowska (3c),

w kategorii klasy IV – VI:

• I miejscem – Lena Hirsz (5b),
  • II miejscem – Aniela Grzenkowicz (4a),

w kategorii klasy VII – VIII:

• wyróżnienie – Wiktoria Lekner (7b).

Gratulujemy uczniom i opiekunom: p. Joannie Trepczyk, p. Gabrieli Jankowskiej, p. Krystynie Gołąbek i p. Danucie Milewczyk!