Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 03) prezentują się do zdjęcia przed mobilnym planetarium na sali gimnastycznej.

Dnia 25 stycznia naszą szkołę odwiedziło mobilne planetrium Orbitek. Wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych wyruszyły w kosmiczną podróż w stronę gwiazd i planet. Dzieci zasiadły za sterami rakiety kosmicznej, aby wyruszyć w pełną przygód podróż kosmiczną. Przedszkolaki poznały planety w Układzie Słonecznym oraz bliżej przyjrzały się Słońcu i Księżycowi. Kosmiczna przygoda rozpoczęła się na Słońcu z którego dzieci wyruszyły na kolejne planety - Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran i Neptun. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób zmieniają się pory dnia i zobaczyły w jaki sposób wschodzi i zachodzi Słońce. Dzieci bliżej przyjrzały się gwiazdom i poznały ich konstelacje. Kosmiczna przygoda była wspaniałym i ekscytującym przeżyciem dla wszystkich dzieci. Zwieńczeniem podróży kosmicznej było pamiątkowe zdjęcie w stroju Kosmonauty.