Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 02) prezentują się do zdjęcia przy tablicy z napisem "Bal Karnawałowy".

"Ach co to był za bal!"
Karnawał to oczywiście czas radości i dobrej zabawy nawet dla najmłodszych. Kolorowe stroje, piękny wystrój, wesoła muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci w styczniu podczas balu karnawałowego. Dzieciaki z dumą prezentowały bajeczne, wyszukane stroje. Z radością i zaangażowaniem uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez nauczyciela w swojej grupie. Na twarzach można było zauważyć uśmiech, który nie znikał do końca dnia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów! Nie możemy się doczekać kolejnego balu za rok!